Yhteystiedot

Voit olla yhteydessä asiakaspalveluumme, jos sinulla kysyttävää tuotteista tai tilauksista. Muut yhteystiedot löydät alla olevasta listasta.

Nescon asiakaspalvelu – Tarjouspyynnöt, toimitukset ja tilaukset:

Nesco Oy
Teollisuustie 8, 16300 Orimattila
Y-tunnus 0432656-9

Asiakaspalvelu
p. 03 3390 0304, asiakaspalvelu@nesco.fi

Hallinto
p. 040 776 5527

Markkinointi, mediakontaktit
p. 040 533 8900

Tekninen tuki
Antti Korkealaakso p. 040 515 0655, tekninen.tuki@nesco.fi

Laskutus
Myyntilaskutiedustelut p. 044 732 5864, laskutus@nesco.fi

Ostolaskut Verkkolaskut:
Verkkolaskuosoite: FI4580001501979091
Välittäjän tunnus: DABAFIHH
Sähköpostilaskut: ostolaskut@nesco.fi
Paperilaskut: Nesco Oy, Teollisuustie 8, 16300 Orimattila

Myynti

Matti Vironen

parvekevedenpoisto, teollisuus

044 711 0882 matti.vironen@nesco.fi

Urho Tujula

Pirkanmaa, Pohjanmaa (kartta: lila alue)

040 559 6666 urho.tujula@nesco.fi

Pekka Uusitalo

Pohjois-Suomi (kartta: keltainen alue)

040 730 5239 pekka.uusitalo@nesco.fi

Jari Mäkelä

Etelä-Suomi, Varsinais-Suomi (kartta: oranssi alue)

0400 522 332 jari.makela@nesco.fi

Joni Tuomi

Etelä-Suomi, Kymenlaakso, Lappeenranta (kartta: sininen alue)

044 711 0652 joni.tuomi@nesco.fi

Oskar Sahanen

Itä-Suomi (kartta: vihreä alue)

044 412 0042 oskar.sahanen@nesco.fi

Tekninen tuki

Tuotanto

Hallinto

Pasi Heikkonen

toimitusjohtaja

040 776 5527 pasi.heikkonen@nesco.fi

Ota yhteyttä lomakkeella