Yhteystiedot

Voit olla yhteydessä asiakaspalveluumme, jos sinulla kysyttävää tuotteista tai tilauksista. Muut yhteystiedot löydät alla olevasta listasta.

Toimitukset ja tilaukset:

Nesco Oy
Teollisuustie 8, 16300 Orimattila
Y-tunnus 0432656-9

Hallinto
p. 040 776 5527

Markkinointi, mediakontaktit
p. 040 533 8900

Tekninen tuki
Antti Korkealaakso p. 040 515 0655, tekninen.tuki@nesco.fi
Jaakko Ranta p. 044 713 3031

Laskutus
Myyntilaskutiedustelut p. 044 732 5864, laskutus@nesco.fi

Ostolaskut Verkkolaskut:
Verkkolaskuosoite: FI45 8000 1501 9790 91
Välittäjän tunnus: DABAFIHH
Sähköpostilaskut: ostolaskut@nesco.fi
Paperilaskut: Nesco Oy, Teollisuustie 8, 16300 Orimattila

Myynti

Matti Vironen

parvekevedenpoisto, teollisuus

044 711 0882 matti.vironen@nesco.fi

Jaakko Rautakorpi

040 559 6666 jaakko.rautakorpi@nesco.fi

Myyntialue: sininen (Katso kartalta)

Aki Järvinen

0400 182 161 aki.jarvinen@nesco.fi

Myyntialue: vihreä (Katso kartalta)

Pekka Uusitalo

040 730 5239 pekka.uusitalo@nesco.fi

Myyntialue: keltainen (Katso kartalta)

Jari Mäkelä

0400 522 332 jari.makela@nesco.fi

Myyntialue: oranssi (Katso kartalta)

Tekninen tuki

Tuotanto

Hallinto

Pasi Heikkonen

toimitusjohtaja

040 776 5527 pasi.heikkonen@nesco.fi

Ota yhteyttä lomakkeella